جاذبه های گردشگری

وزه تحلیل مسائل ژئوپولیتیک کار می کند. امارات این شرکت را به خدمت گرفته بود تا سناریوهای جنگی علیه جنبش های سیاسی در یمن را بررسی کند.عربستان و امارات در سال ۲۰۱۵ وارد جنگ با یمن شدند.

 

فعالیت های ویکی استرات برای اعراب خلیج فارس تغییر کاربری داده است. این شرکت در حال حاضر به پیش بینی تهدیدات روی آورده است و نتایج پیش گویی های خود را به این اعراب می دهد.

 

ویکی استرات در سرزمین های اشغالی مستقر است اما در واشنگتن دی.سی دفتری اجاره کرده است تا چنین وانمود کند که یک شرکت آمریکایی است. بسیاری از کارکنان آن در تل آویو هستند و یا از راه دور برای آن کار می کنند.

 

هنوز رازهای زیادی درباره ارتباطات مشکوک تیم ترامپ با خارجی ها باقی مانده است. برای نمونه، مولر در مورد یک جلسه دیگر که میان پرینس و نادر در سیشل و چند هفته پیش از تحلیف ترامپ برگزار شد، تحقیق می کند. در آن جلسه، پرینس با «کریل دمیتریف» روسی دیدار کرد. دمیتریف از افراد نزدیک به ولادیمیر پوتین رئیس جمهوری روسیه است و اداره یک صندوق سرمایه گذاری دولتی را برعهده دارد.

 

ترامپ بارها خواستار پایان تحقیقات مولر شده است. حتی اگر مولر قصد پایان تحقیقات را داشته باشد، ظاهرا پرونده سنگین ستاد رئیس جمهوری آمریکا اجازه خاتمه آن را نمی دهد.

 

به نوشته واشنگتن پست، مولر گفته که اگر ترامپ در جلسه پرسش و پاسخ با بازرسانش حاضر شود، تحقیقات در مورد دخالت روسیه را تا ماه سپتامبر به پایان می رساند. نیویورک تایمز هم به نقل از «رودی جولیانی» وکیل ترامپ نوشت که این تحقیقات اول ماه سپتامبر به پایان می رسد.

 

هنوز اطلاعات دقیقی درباره زمان اتمام فعالیت مولر منتشر نشده است. اما آنچه عیان است این است که ترامپ تا بسته شدن این پرونده، نه روز خوش خواهد دید و نه شب را بدون کابوس سپری می کند. 

 

 ایرنا   تونل گل رویایی و باورنکردنی ویستریا (+تصاویر)

مجموعه: عجایب گردشگری

تونل گل رویایی ویستریا در ژاپن

باغ کاواچی فوجی در شهر کیتاکیوشو ژاپن می باشد که دارای گونه های بسیار زیادی از گیاهان گلدار می باشد. زیباترین مکان این باغ، تونل رویایی و باورنکردنی ویستریا می باشد که بازدیدکنندگان می توانند در این تونل رویایی پیاده روی کنند.

 

تونل ویستریا در ژاپن

تصاویر تونل ویستریا در ژاپن

عکس های تونل ویستریا در ژاپن

باغ کاواچی فوجی در شهر کیتاکیوشو ژاپن

تونل گل رویایی ویستریا در ژاپن

عکس های تونل گل رویایی ویستریا در ژاپن

تونل گل رویایی ویستریا در ژاپن

تونل ویستریا در ژاپن

 

گردآوری : بخش گردشگری بیتوتهتونلی از جنس درخت در ایرلند (+تصاویر)

مجموعه: عجایب گردشگری

تونل درختی

 

تونلی از جنس درخت در ایرلند (+تصاویر)
در نزدیکی روستای آرموی در ایرلند شمالی، جاده فرعی آرامی به نام پرچین تیره نهفته است. در سه قرن گذشته، شاخه های درختان راش در دو طرف جاده کشیده، به هم رسیده و در هم آمیخته اند و یک تونل از درختان ایجاد کرده اند که با نور و سایه بازی می کند. یک اثر تماشایی و فوق العاده!

 

تا چند سال پیش تنها مردم محلی از وجود این جاده آگاه بودند تا اینکه در سال ۱۹۹۸ انجمن ملی گردشگری ایرلند شمالی شروع به استفاده از امکانات موجود، برای ترویج گردشگری کرد. از آن زمان گردشگران زیادی از آن بازدید می کنند. این جاده یکی از بهترین مکان ها برای عکاسی به شمار می رود.

 

تونل درختی در ایرلند

 

تونل درختی یکی از بهترین مکان ها برای عکاسی به شمار می رود

 

مکانهای دیدنی ایرلند

تونل درختی یکی از جاذبه های گردشگری ایرلند

 

تونلی از جنس درخت در ایرلند

مکانهای دیدنی ایرلند

 

منبع : laplas.coتونلی جالبی که با نخ ساخته شده است (+تصاویر)

مجموعه: عجایب گردشگری

تونل ساخته شده از نخ در حیاط کلیسای سن استپان

 

تونلی جالبی که با نخ ساخته شده است (+تصاویر)
آتلیه هنری YokYok در پاریس، با استفاده از نخ‌های آبی‌رنگ، در حیاط یکی از کلیساهای فرانسه، یک تونل آبی‌رنگ زیبا ساخته که نمای کاملا جدید و خلاقانه‌ای دارد. این تونل به سبک معماری گوتیک و معماری قرن ۱۶ میلادی در حیاط کلیسای «سن استپان» در جنوب غربی فرانسه ساخته شده است.

طراحان، با نخ‌های بسیار بلند تونل‌هایی در باغ کلیسا ساخته‌اند که از فضای بیرونی تا میدان مرکزی باغ ادامه دارد. این نخ‌ها به دور فریم‌های فلزی که به شکل طاق خمیده شده‌، پیچانده شده‌اند. این نخ‌ها با رنگ و طرح خود، نوعی معماری ویژه و کاملا متفاوت را به تصویر کشیده‌اند.

 

تونل ساخته شده از نخ در حیاط کلیسای سن استپان

 

این تونل به سبک معماری گوتیک و معماری قرن ۱۶ میلادی ساخته شده است

مکانهای دیدنی جهان

دیدنی های جالب و عجیب

تونل ساخته شده از نخ در فرانسه

مکانهای دیدنی فرانسه

اماکن دیدنی فرانسه

 

منبع : footofan.comتونل‌های عظیمی که تنبل های ماقبل تاریخ آنها را حفر کرده‌اند!/تصاویر

مجموعه: اخبار گوناگون

در سراسر نواحی شمالی آمریکای جنوبی، صدها تونل عظیم وجود دارند که توسط انسان حفر نشده اند اما به اندازه ی کافی بزرگ هستند که انسان ها بتوانند در آنها راه بروند. شکل گیری این تونل ها به هیچ فرایند شناخته شده ی زمین شناسی نیز مرتبط نیست. جالب است بدانید که خالقان این تونل ها شواهد مختلفی بر دیوارها و سقف های آن به جا گذاشته اند که از آن جمله می توان به علامت پنجه های بزرگ اشاره نمود..

به گزارش جام‌جم آنلاین،  زمین شناسان این پدیده را Paleoburrow نامیده و بر این باورند که این تونل ها توسط گونه های منقرض شده ای از تنبل های عظیم الجثه حفر شده اند.

 

 

نام این تونل ها را شخصی به نام هاینریش فرانک – پروفسور دانشگاه فدرال ریو گرانده دو سول- در اوایل سال ۲۰۰۰ انتخاب نمود، این شخص شانس این را داشت که با یکی از این تونل ها در شهر Novo Hamburgo مواجه شود. از آن زمان تاکنون اطلاعات اندکی در مورد این تونل ها و در ادبیات علمی وجود دارد. اما هاینریش فرانک و تیم های محققان دیگر از آن زمان بیش از ۱۵۰۰ تونل دیگر را تنها در ایالت ریو گرانده دو سول کشف کرده اند. بعضی از این تونل ها صدها پا طول داشته و به جهات مختلف شاخه شاخه شده اند.

 

بزرگترین این تونل ها ۲۰۰۰ پا طول، ۶ پا ارتفاع و ۳-۵ پا عرض دارد. تخمین زده می شود که ۴۰۰۰ تن سنگ و نخاله از این مسیرها بیرون برده شده تا ساخت چنین تونل هایی ممکن شود. واضح است که ساخت این تونل ها نه کار یک یا دو تنبل بلکه چندین نسل بوده است.

فرانک بر این باور است که این تونل ها توسط دسته ای از تنبل های بسیار غول آسا (به اندازه ی فیل های امروزی) حفر شدند که زمانی در آمریکای جنوبی ساکن بوده و ۱۰۰۰۰ سال پیش نیز منقرض شده اند. اینها برخی از بزرگترین پستانداران خشکی روی کره ی زمین بوده اند که از نظر ابعاد تنها ماموت ها از آنها بزرگتر هستند. البته برخی دیگر نیز معتقدند که نوعی از گورکن های منقرض شده (کمی کوچکتر از تنبل های غول آسا) مسئول حفر این تونل ها بوده اند.

 

 

بدون در نظر گرفتن اینکه چه کسی این تونل ها را حفر کرده، سایز این تونل ها چیزی است که فرانک و همکارانش همچنان به دنبال توضیحی برای آن هستند.

 

این تونل ها از نظر توزیع جغرافیایی نیز بسیار عجیب هستند چرا که تنها در نواحی جنوبی برزیل مانند ریو گرنده دو سول و سانتا کاتارینا یافت شده اند. تعداد بسیار کمی از آنها در نواحی شمالی برزیل یا دیگر کشورهای آمریکای لاتین وجود دارند. حتی در آمریکای شمالی که زمانی تنبل های غول آسا و گورکن های عظیم ساکن بوده اند هیچ تونلی به این شکل یافت نشده است.

 

هرچند گرگ مک دانلد، دیرینه شناسی از دفتر مدیریت سرزمین معتقد است که فقط باید زمان بگذرد تا ما انسان ها موفق به پیدا کردن این تونل ها در سایر نقاط شویم. «این حقیقت که ما این تونل ها را در مناطق خاصی نداریم شاید به این دلیل باشد که آنها را نادیده گرفته ایم.»

 

در حال حاضر همچنان سوال های بیشماری پیرامون این تونل ها و خالقان آنها وجود دارد. چه کسی این تونل ها را ساخته است؟ دلیل ساخت این تونل ها چیست؟ این تونل ها کی و چگونه ساخته شده اند؟

 

این تصویر داخل اولین تونل کشف شده در آمازون را نشان می دهد. این تونل تقریبا دو برابر بزرگتر از دومین تونل بزرگ شناخته شده در برزیل می باشد.

 

 

 

 

 

 

 تونیک زمستانی زنانه بسیار زیبا و شیک

مجموعه: لباس و کیف و کفش

نمونه هایی از شیک ترین و جدیدترین مدل تونیک های بافتنی ۲۰۱۵

 

تونیک زمستانی زنانه ۲۰۱۵

تونیک زمستانی زنانه ۲۰۱۵

تونیک زمستانی زنانه ۲۰۱۵

تونیک زمستانی زنانه ۲۰۱۵

تونیک زمستانی زنانه ۲۰۱۵

تونیک زمستانی زنانه ۲۰۱۵تونیک هایی زیبا برای خانم های چاق به پیشنهاد مجله Elle

مجموعه: لباس و کیف و کفش

گلچینی از بهترین تونیک ها برای خانم های چاق به پیشنهاد مجله Elle

منبع : seemorgh.comتوهم توطئه از راننده مسافربر قاتل ساخت

مجموعه: اخبار حوادث
تاریخ انتشار : سه شنبه, ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۳:۲۵
مرد میانسال که به بهانه مزاحمت‌های مرد بنگاهدار وی را به قتل رسانده و مستأجرش را نیزمجروح کرده بود از سوی پلیس دستگیر شد. 

این مرد در بازجویی‌ها مدعی شد صاحب بنگاه از ۶ سال قبل با اجیر کردن یک مرد برایش مزاحمت ایجاد می‌کرد.

 

ایران نوشت: این جنایت ساعت یک بعد از ظهر ۱۶ اردیبهشت رقم خورد و مرد خشمگین با چاقو به دو مرد حمله کرد.

 

یکی از مجروحان در بیمارستان جان باخت ومأموران کلانتری ۱۳۳ شهرزیبا دقایقی بعد از حادثه جمشید را مقابل خانه‌اش دستگیر کردند.

 

مرد ۴۸ ساله در تحقیقات اولیه به قتل اعتراف کرد و انگیزه خود را از این جنایت انتقامگیری از صاحب بنگاه املاکی و مستأجر مغازه عنوان کرد.

 

مزاحمت‌های ۶ ساله

متهم در حالی که پابند به پا داشت برای بازجویی به شعبه دوم دادسرای امور جنایی تهران، منتقل شد. از اینکه جنایتی مرتکب شده است پشیمان نیست. نقشه انتقامگیری‌اش را ۱۸ روز قبل طراحی کرده بود و درنهایت ساعت یک بعد از ظهر روز حادثه فرصت را مناسب دید و دست به قتل زد. متهم ۴۸ ساله این جنایت از انگیزه قتل‌اش می‌گوید.

 

مقتول را می‌شناسی؟

بله او صاحب بنگاه املاک بود. به او تیمسار می‌گفتند. بعد از مرگ مادرش مغازه‌ای که اجاره داده بود به او رسید. البته از اول اینجا بنگاه نبود یک مدت سوپر مارکت می‌شد یک مدت اغذیه فروشی و هر بار یک چیزی در آن می‌فروخت.

 

اختلافت با تیمسار سر چه بود؟

این ماجرا به یک کینه قدیمی بر می‌گردد..من از سال ۸۸ در آپارتمانی واقع در طبقه بالایی مغازه تیمسار ساکن شدم. برادرم دو آپارتمان خرید و یکی از آنها را به من داد تا در آن زندگی کنم. با تیمسار و پسرش رفت و آمد نداشتم. اما در این مدت آنها برای اذیت کردن من مدام مغازه را تعمیر می‌کردند. اگر قصدشان اذیت کردن نبود چه دلیلی داشت مغازه دو متری را ده بار تعمیر کنند. یک بار به پسرش گفتم به پدرت بگو اینقدر مرا اذیت نکن

نکته مهم : در این سایت فقط تکه هایی از این پایان نامه به صورت رندم درج شده که ممکن است موقع انتقال از فایل ورد به داخل سایت عکس ها درج نشوند یا فرمول ها و نمودارها و جداول و ... به هم ریخته درج شوند ولی در سایت منبع شما می توانید فایل کامل را با فرمت ورد و منابع و پیوست ها دنلود نمایید

برای ورود روی عکس زیر می توانید کلیک کنید :

Previous Entries جمع آوری اطلاعات Next Entries مجلس شورای اسلامی