ر میانگین ??.? درصد افزایش یافته است. 

به گزارش ایسنا، ‌در این مدت تولید انواع وانت از ???? دستگاه در آبان ماه سال گذشته به ???? دستگاه افزایش یافته است.

 

در این زمینه تولید انواع وانت در گروه خودروسازی سایپا با رشد ???.? درصدی همراه بوده و از ???? دستگاه در آبان ???? به ???? دستگاه رسیده است.

 

تولید این محصول در شرکت رقیب سایپا یعنی گروه صنعتی ایران خودرو اما کاهش یافته و با افت ??.? درصدی از ???? دستگاه در آبان ماه سال گذشته به ??? دستگاه کاهش یافته است.

 

آبان ماه امسال تولید انواع وانت در گروه بهمن صعودی بوده و با رشد ??.? درصدی از ??? دستگاه در آبان ???? به ???? دستگاه رسیده است.

 

اما در این مدت تولید انواع وانت در دو شرکت سازه‌های خودرو دیار و مرتب متوقف شده و به ترتیب از هشت و ?? دستگاه در آبان ماه سال گذشته به صفر رسیده است.

 تولید وانت کاهش یافت

مجموعه: بازار خودرو
تاریخ ایجاد در یکشنبه, ۱۴ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۲۲

اردیبهشت ماه امسال تولید انواع وانت در خودروسازان داخلی به طور میانگین ??.? درصد کاهش یافت. 

به گزارش ایسنا، در این مدت تولید انواع وانت از ???? دستگاه در اردیبهشت ماه سال گذشته به ???? دستگاه رسید.

 

تولید این محصول در گروه صنعتی ایران خودرو با کاهش ?? درصدی همراه بوده و از ???? دستگاه در اردیبهشت ماه ???? به ???? دستگاه کاهش یافت.

 

اردیبهشت ماه امسال تولید انواع وانت در گروه خودروسازی سایپا نیز نزولی بوده و با کاهش ??.? درصدی از ???? دستگاه در اردیبهشت ماه سال گذشته به ???? دستگاه رسید.

 

تولید انواع وانت در گروه بهمن نیز ?? درصد کاهش یافته و از ???? دستگاه در اردیبهشت ماه ???? به ??? دستگاه کاهش یافت.

 

در این مدت تولید این محصول در سازه‌های خودرو دیار متوقف شده و از ?? دستگاه در اردیبهشت ماه سال گذشته به صفر رسید.

 تولید وانتهای بی‌کیفیت ادامه دارد

مجموعه: بازار خودرو
تاریخ ایجاد در دوشنبه, ۱۳ شهریور ۱۳۹۶ ۱۳:۳۳

تولید وانت نیسان، آریسان و مزدا در پایین‌ترین سطح کیفی ادامه دارد.

به گزارش ایسنا، براساس جدیدترین ارزیابی صورت گرفته از وضعیت کیفیت وانتهای تولیدی در مرداد ماه امسال، تولید چهار مدل وانت در پایین‌ترین سطح کیفی همچنان ادامه دارد.

 

این وانتها شامل وانت نیسان دوگانه‌سوز (محصول زامیاد)، وانت آریسان (محصول ایران خودرو دیزل)، وانت مزدا کارا ???? دو کابین و وانت مزدا کارا ???? تک کابین (محصول بهمن موتور) هستند که تنها یک ستاره از پنج ستاره کیفی را کسب کرده‌اند.

 

برخلاف این وانتها اما وانت تندر (محصول ایران خودرو) سه ستاره و وانت پراید (محصول سایپا) دو ستاره کیفی را کسب کرده است.

 

در مدل ارزیابی کیفیت خودروهای داخلی، این محصولات بسته به کیفیت خود یک تا پنج ستاره کیفی دریافت می‌کنند. یک ستاره پایین‌ترین و پنج ستاره بالاترین سطح کیفی را نشان می‌دهد.

 

 تولید واکسن برای مواد مخدر خطرناک

مجموعه: نوآوری و کشفیات علمی

این واکسن یک مخدر خطرناک به نام فنتانیل را هدف قرار می‌دهد

 

تولید واکسن برای مخدرهای خطرناک
دانشمندان موسسه تحقیقاتی اسکریپس (TSRI) یک استراتژی جدید برای جلوگیری از اعتیاد و حتی جلوگیری از مصرف بیش از حد کشنده مواد مخدر صنعتی (designer drugs) را ایجاد کردند.

 

"designer drugs" موادی هستند که قبلا مشابه آنها وجود نداشته و فرمول آنها نیز هیچ شباهتی به مواد مخدر رایج ندارد. دانشمندان در یک پژوهش جدید که در مجله Angewandte Chemie به چاپ رسیده است، اعلام کردند که در آزمایشات پیش بالینی یک واکسن با موفقیت توانستند از رسیدن مخدرهای مصنوعی فنتانیل به مغز جلوگیری کنند.

 

این واکسن جدید، یک مخدر خطرناک به نام فنتانیل را هدف قرار می‌دهد، که ۵۰ تا ۵۰۰ برابر قوی‌تر از مورفین است. کاربرد اصلی این دارو ، پیش دارو و آرامبخش قبل از بیهوشی در اتاق عمل است. امروزه، فنتانیل‌ها بطور گسترده‌ای برای بیهوشی و تسکین درد استفاده می‌شوند.

 

برخی از فروشندگان مواد مخدر در حال حاضر از این ترکیب به جای هروئین استفاده می‌کنند. در طول این سالها ساخت و خرید و فروش این داروها در بسیاری از آزمایشگاه های غیر قانونی آمریکا با عنوانهای مختلف سبب مرگ و میر بسیاری از افراد شده است. اهمیت این واکسن جدید این است که می‌تواند اثرات سمی این داروها را برای اولین بار مسدود کند.

 

تنوع این مواد غیر قانونی و اطلاعات ناکافی کاربران از اثرات این داروها منجر به مصرف بیش از حد و مرگ آنها شده است. این واکسن جدید از سیستم ایمنی بدن بهره می‌گیرد. ترکیب این واکسن حاوی یک مولکول است که از ساختار هسته فنتانیل تقلید می‌کند. بنابراین هنگامی که این واکسن تزریق می‌شود، سیستم ایمنی بدن تربیت می‌شود تا برای خنثی کردن آن، شروع به تولید آنتی بادی کند.

 

ایده این طراحی این واکسن این است که زمانی که یک فرد پس از آن سعی در مصرف بیش از حد فنتانیل یا انواع آن را دارد، آنتی بادی‌های آنها به مواد مخدر متصل شده و از رسیدن آنها به مغز جلوگیری می‌کنند. این فرضیه می‌گوید که مسدود کردن احساس نشئگی و سرخوشی بعد ار مصرف دارو سبب می‌شود تا فرد دیگر در جستجو و استفاده مواد مخدر نباشد.

محققان این واکسن را در مدل‌های موش که به فنتانیل و مصرف بیش از حد آن اعتیاد داشتند آزمایش کردند. روند واکسیناسیون سه بار در این موشها و هر دو هفته یکبار انجام شد. محققان با بررسی آنتی‌بادی‌ها در خون، دریافتند که سیستم ایمنی بدن موشها با موفقیت توانسته فنتانیل را برای ماه‌ها بعد از آخرین تزریق خنثی کند. در آزمایش های بعدی، محققان مشاهده کردند که موش‌های واکسینه شده‌ای که فنتانیل دریافت می‌کنند، دیگر دچار علائم نشئگی نمی‌شوند.

در واقع، این موشهای واکسینه شده برای نشئه شدن نیاز به ۳۰ برابر دوز فنتانیل بیشتر از حد معمول داشتند. شایان ذکر است که آنتی بادی‌های تولید شده توسط این واکسن که در برابر مصرف بیش از حد در امان مانده بودند، سطوح کشنده فنتانیل را خنثی سازی کردند.
گام بعدی محققان در این پژوهش، طراحی یک واکسن قوی‌تر و یک ترکیب ضد فنتانیل و هروئین است.

منبع : isna.irتولید ون افزایش یافت

مجموعه: بازار خودرو
تاریخ ایجاد در چهارشنبه, ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ۱۱:۰۶

تولید انواع ون در ایران خودرو دیزل صعودی بوده و از ?? دستگاه در آبان ماه ???? به ?? دستگاه افزایش یافت. 

آبان ماه امسال تولید انواع ون در خودروسازان داخلی به طور میانگین ???.? درصد افزایش یافت.

 

به گزارش ایسنا، در این مدت تولید انواع ون از ?? دستگاه در آبان ماه سال گذشته به ?? دستگاه رسید.

 

تولید انواع ون در ایران خودرو دیزل صعودی بوده و از ?? دستگاه در آبان ماه ???? به ?? دستگاه افزایش یافت.

 

تولید این محصول در سروش دیزل مبنا نیز به ?? دستگاه رسید. این در حالی است که در آبان ماه سال گذشته این محصول در این شرکت تولید نشده بود.

 

برخلاف این دو شرکت اما تولید انواع ون در آکیادویچ متوقف شده و از پنج دستگاه در آبان ماه ???? به صفر رسید.

 

 تولید پایتخت ۴/رمضان با ۴ سریال/پخش معمای شاه از مرداد ماه

مجموعه: اخبار فرهنگی و هنری
تاریخ انتشار : دوشنبه, ۳۰ -۳۴۴۳ ۰۳:۲۵

تولید پایتخت ۴/رمضان با ۴ سریال/پخش معمای شاه از مرداد ماه

مدیر کل دفتر طرح، برنامه و نظارت سیما از احتمال تولیدپایتخت۴، پخش ۴ سریال در ماه رمضان و حضور مهران مدیری با یک سریال ۹۰ قسمتی در شبکه تهران خبر داد.

 

 

صبح امروز  در نشست معرفی برنامه های نمایشی سیما در سال جاری- فاطمی مدیر کل دفتر طرح، برنامه ونظارت سیما از اهداف کلی این اداره در جمع خبرنگاران گفت: این داره همان طور که از اسمش پیداست مدیرت طرح و برنامه ریزی برنامه های نمایشی سیما در در دست کار دارد و همچنین با شوراهایی که توسط این اداره و دفتر معاونت سیما تشکیل شده است مدیریت نظارت و ارزیابی این برنامه ها برعهده دارد.

وی با بیان اینکه از پاییزسال گذشته برای هر شبکه شوراهای نظارت بربرنامه ای نمایشی سیما تشکیل شده است افزود: هر دو هفته یک بار جلساتی برای برای این شوراهاتشکیل می شود و موضوعات و طرح های تکراری برنامه ها را بررسی و ارزیابی می کنند.

***پخش ۴ سریال در ماه رمضان
فاطمی در ادامه به معرفی برنامه های نمایشی سیما در سال جاری پرداخت و عنوان کرد: برای رمضان سال جاری ۴ سریال در دست تهیه و تولید داریم تحت عنوان سریال "مدینه" به کارگردانی سیروس مقدم از شبکه یک، همچنین شبکه سه نیز دو سریال تحت عنوان "شمعدانی" به کارگردانی سروش صحت و "هفت سنگ" به کارگردنی بذر  افشان دارد که یکی از این دو برای پخش از این شبکه در ماه رمضان انتخاب می شود.
وی ادامه داد: سیما فیلم نیزی سریال جاده قدیم را با کارگردنی بهرام بهرامیان در ژانر کمدی آماده بحش دارد که هنوز مشخص نیست از کدام شبکه پخش خواهد شد.

*** ۶سریال جدید در ایام ماه محرم
مدیر کل دفتر طرح ،برنامه و نظارت سیما به سریال های محرم اشاره کرد و گفت:"نافظان دل" به کارگردانی حسین سهیلی از شبکه یک- "سالار" به کارگردانی مهدی کرم پور از شبکه ۲-
مینی سریال "۳۹ هفته" به تهیه کنندگی جمال شرجه و سریال "نورالدین پسر ایران به تهیه کنندگی علیرضاداوری برای پخش از شبکه تهران
– سریال "پرواز در ارتفاع صفر" به نویسندگی سامان سالور کاری از سیما فیلم برای ایام ماه محرم تدارک دیده شده است.

وی به سریالهای دهه فجر اشاره کرد و افزود: "گذر از رنجها" به کارگردانی فریدون حسن پور از شبکه یک  – "شکوه یک زندگی" به کارگردانی داریوش یاری از شبکه ۲- "ویندوز قرمز" به تهیه کنندگی رسول لطفی از شبکه ۳-" شب کولی" شبکه تهران به تهیه کنندگی جمال شورجه  پخش می شود و همچنین سیما فیلم تلاش می کند که برای این ایام زندگی شهیدان افراسیابی که ملودرام خانوادگی دارد و در مورد ۵ برادر شهید است برای پخش در یکی از شبکه ها تهیه کند.

***احتمال ساخت پایتخت ۴
فاطمی به برنامه های نوروز۹۴ اشاره کرد و افزود: باگروه نوسیندگان پایتخت گفتگو کردیم که پایتخت ۴ نیز برای این ایام در ۱۵ قسمت ۴۵ دقیقه ای با همان بازیگران ساخته شود.
وی با بیان اینکه شبکه ۵نیز دو کار برای نوروز ۹۴ تدارک دیده است عنوان کرد:"خوشبختی در می زند" و "ویلای سمت چپ" قرار است از شبکه تهران پخش شود که امیدوارم با این پروسه ۱۱ ماهه بتوانند کار خوبی را ارائه بدهند.

***امیداوریم ستایش ۳ ساخته شود/پخش معمای شاه از ۲۸ مرداد
مدیر کل دفتر طرح ،برنامه و نظارت سیما به معرفی آثار در حال  پخش و درنوبت پخش پرداخت و گفت:راه شیری از شبکه ۲-سریال خط از شبکه ۳- ستایش۲ از شبکه ۳ در حال پخش هستندکه امیدوارم ستایش ۳ نیز ساخته شود.
وی به سریال معمای شاه اشاره کرد و افزود:سریال تارخی "معمای شاه" که کار الف ویژه هست امیدواریم پخش آن از ۲۸ مرداد آغاز شود.

فاطمی گفت: سریال"انقلاب زیبا" ، خانه امن به کارگردانی فریدون جیران و همچنین "میکائیل" به کارگردانی سیروس مقدم که برای هفته نیروی انتظامی آماده می شود از شبکه یک روی آنتن می رود.
وی به سریال های "شهید ستاری"، "مربع،مثلث، دایره"، بحث ، چهره به چهر، دایره خوشبختی اشاره کرد و گفت: این سریالها در حال  آماده سازی و پیش تولید برای پخش از شبکه یک هستند.

مدیر ک

نکته مهم : در این سایت فقط تکه هایی از این پایان نامه به صورت رندم درج شده که ممکن است موقع انتقال از فایل ورد به داخل سایت عکس ها درج نشوند یا فرمول ها و نمودارها و جداول و ... به هم ریخته درج شوند ولی در سایت منبع شما می توانید فایل کامل را با فرمت ورد و منابع و پیوست ها دنلود نمایید

برای ورود روی عکس زیر می توانید کلیک کنید :